Welkom op de site van Weerstation Schouwen-Duiveland met het actuele weer op locatie Schouwen-Duiveland. Op deze site vindt u informatie over het actuele meteo gegevens over weer, temperatuur, neerslag, windkracht, luchtdruk, zonnekracht, de verwachting van temperatuur/neerslag, historische gegevens, extremen en waardevolle links. Van Haamstede tot Bruinisse en van Zierikzee tot Brouwershaven en Renesse. http://weerstation-schouwen-duiveland.nl
Weerstation Schouwen-Duiveland is een initiatief van Ronald de Nooijer uit Nieuwerkerk, amateur meteoroloog en ICT hobbyist Voor de plaatsen op het eiland Schouwen-Duiveland:
Brijdorpe, Brouwersdam, Brouwershaven, Bruinisse, Burgh, Den
Osse, Dreischor, Ellemeet, Grevelingendam, Haamstede, Kerkwerve, Looperskapelle, Moriaanshoofd, Neeltje-Jans, Nieuw-Haamstede, Nieuwerkerk, Nieuwerkerke
('t Schutje), Noordgouwe, Noordwelle, Oosterland, Ouwerkerk, Plan Tureluur, Plompetoren, Port
Zeelande, Renesse, Scharendijke, Schelphoek, Schuddebeurs, Serooskerke, Sirjansland, Stormvloedkering, Westerschouwen, Zeelandbrug, Zierikzee, Zonnemaire
WSSD punt NL - de snelkoppeling naar uw weerbericht.
Vanochtend begint vooral in het oosten plaatselijk met zon, maar van het westen neemt de bewolking toe. Het blijft op de meeste plaatsen droog, maar vooral in het uiterste noorden en noordwesten kan er af en toe lichte regen vallen. De wind komt uit het zuidwesten en trekt aan naar matig, aan zee en op het IJsselmeer naar (vrij) krachtig, windkracht 5 of 6. Vanmiddag is het bewolkt, mogelijk dat in het oosten nog even schijnt. Halverwege de middag begint het in het westen af en toe te regenen, later ook in de rest van het land. De middagtemperatuur ligt tussen 9°C op de Wadden en plaatselijk 12°C in het zuiden. De wind komt uit het zuidwesten en is matig, op het IJsselmeer vrij krachtig en aan zee meest krachtig, rond windkracht 6. Vanavond is het bewolkt en valt er vooral in het noorden en midden af en toe regen of motregen. In het Waddengebied en aan zee is er een kleine kans op mist. De matige, aan zee en op het IJsselmeer (vrij) krachtige wind komt uit het zuidwesten, windkracht 5 of 6. Komende nacht valt er af en toe regen of motregen. In het noorden en westen wordt het droog. De minimumtemperatuur ligt rond 8°C. Er staat een matige wind uit het zuidwesten. Later gaat de wind uit het westen waaien. Op het IJsselmeer is de wind in het begin vrij krachtig, aan de westkust krachtig, windkracht 6.Morgenochtend schijnt in het noorden de zon. In het zuiden is het eerst nog bewolkt en valt er af en toe regen. Er staat een zwakke tot matige wind uit het westen. Morgenmiddag raakt het van het zuidwesten uit bewolkt. Plaatselijk kan er lichte regen of motregen vallen. Later breekt de zon in het zuiden af en toe door. Het wordt ongeveer 14°C. Er staat een matige wind uit het zuidwesten. Aan zee en op het IJsselmeer neemt de wind toe naar vrij krachtig. Morgenavond is het half tot zwaar bewolkt, maar landinwaarts klaart het van het zuiden uit deels op. In het Waddengebied is er een kleine kans op mist. De wind komt uit richtingen tussen zuid en zuidwest en neemt toe naar matig tot vrij krachtig, aan zee en op het IJsselmeer naar krachtig, kracht 6.
📅donderdag 09 apr t/m donderdag 16 apr: De eerste dagen kouder en een grote kans op regen. Later weer iets oplopende temperaturen en een afnemende regenkans.
Weerstation Schouwen-Duiveland is gestart in 2005 en een initiatief van Ronald de Nooijer.