Vanochtend overheerst de bewolking, maar is er soms ook zon. De wind komt uit het zuiden tot zuidoosten en is matig, op het IJsselmeer en in het Waddengebied (vrij) krachtig, windkracht 5-6. 
Vanmiddag zijn er wolkenvelden, maar schijnt de zon vooral in het oosten ook af en toe. In het westen is de bewolking dikker en kan er wat lichte regen vallen. De middagtemperatuur loopt uiteen van 12°C in het noorden tot 16°C plaatselijk in het zuidoosten. De zuidoostelijke wind is matig, in het noordelijk kustgebied soms vrij krachtig. 
Vanavond zijn er eerst wolkenvelden waaruit in het westen plaatselijk lichte regen kan vallen. Later in de avond klaart het van het westen uit op. De zuidenwind is matig, aan zee en op het IJsselmeer vrij krachtig.
Komende nacht is het droog. De minimumtemperatuur ligt rond 10°C. De wind komt uit het zuiden en is matig, aan de kust en op het IJsselmeer vrij krachtig tot krachtig, windkracht 5-6.
Morgenochtend schijnt eerst de zon, maar van het zuidwesten neemt de bewolking snel toe. Er trekken buien over, er is een kleine kans op 
onweer. De wind komt uit het zuiden en is matig, aan de kust en op het IJsselmeer vrij krachtig tot krachtig, windkracht 5-6. In het noordwestelijk kustgebied mogelijk hard, 7 Bft. 
Morgenmiddag is het eerst bewolkt en regent het op veel plaatsen. Van het westen uit wordt het droog en komt op steeds meer plaatsen de zon tevoorschijn. De maximumtemperatuur ligt rond 15°C. De wind komt uit het zuidwesten en is matig, aan de kust en op het IJsselmeer vrij krachtig tot krachtig, windkracht 5-6. 
Morgenavond kan er in het westen een bui vallen, elders blijft het droog. De wind komt uit een zuid tot zuidwestelijke richting en is overwegend matig, op het IJsselmeer en aan de kust vrij krachtig, mogelijk af en toe krachtig, windkracht 6.