Welkom op de site van Weerstation Schouwen-Duiveland met het actuele weer op locatie Schouwen-Duiveland. Op deze site vindt u informatie over het actuele meteo gegevens over weer, temperatuur, neerslag, windkracht, luchtdruk, zonnekracht, de verwachting van temperatuur/neerslag, historische gegevens, extremen en waardevolle links. Van Haamstede tot Bruinisse en van Zierikzee tot Brouwershaven en Renesse. http://weerstation-schouwen-duiveland.nl
Weerstation Schouwen-Duiveland is een initiatief van Ronald de Nooijer uit Nieuwerkerk, amateur meteoroloog en ICT hobbyist Voor de plaatsen op het eiland Schouwen-Duiveland:
Brijdorpe, Brouwersdam, Brouwershaven, Bruinisse, Burgh, Den
Osse, Dreischor, Ellemeet, Grevelingendam, Haamstede, Kerkwerve, Looperskapelle, Moriaanshoofd, Neeltje-Jans, Nieuw-Haamstede, Nieuwerkerk, Nieuwerkerke
('t Schutje), Noordgouwe, Noordwelle, Oosterland, Ouwerkerk, Plan Tureluur, Plompetoren, Port
Zeelande, Renesse, Scharendijke, Schelphoek, Schuddebeurs, Serooskerke, Sirjansland, Stormvloedkering, Westerschouwen, Zeelandbrug, Zierikzee, Zonnemaire
WSSD punt NL - de snelkoppeling naar uw weerbericht.
Vanmiddag is het eerst bewolkt met in de zuidoostelijke helft eerst plaatselijk regen. In het noordwesten klaart het op en wordt het zonnig. De opklaringen breiden zich zuidoostwaarts uit. De temperatuur ligt tussen 12°C aan de kust en eerst nog 17°C in het uiterste oosten en zuidoosten. Daar daalt de temperatuur in de loop van de middag enkele graden. De wind komt uit het westen en is zwak tot matig. Vanavond De opklaringen breiden zich verder zuidoostwaarts uit. Alleen in het zuidoosten valt eerst regen. Er staat weinig wind, aan zee en op het IJsselmeer is de wind matig en komt uit een west tot noordwestelijke richting.Komende nacht is het droog. In het oosten en noordoosten ontstaat mist. De minimumtemperatuur ligt rond 4°C. Er is weinig wind, aan zee en op het IJsselmeer staat een matige wind uit het noord tot noordwesten. Morgenochtend is het licht tot half bewolkt en het blijft vrijwel overal droog. De wind komt uit het noordwesten en is matig, langs de noordkust af en toe vrij krachtig. Morgenmiddag wisselen zon en bewolking elkaar af. Plaatselijk komt een bui tot ontwikkeling, maar op de meeste plaatsen blijft het droog. De maximumtemperatuur ligt rond 14°C. De wind is matig, langs de noordkust mogelijk af en toe vrij krachtig, uit het noordwesten. Morgenavond wisselen bewolking en opklaringen elkaar af. Het blijft vrijwel overal droog. De wind waait uit het noord tot noordwesten en is zwak tot matig.
Schouwen-Duiveland:
tijd
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
23:00
02:00
05:00
08:00
11:00
14:00
Temperatuur (℃)
14.2
14.2
13.8
12.1
8.3
7.1
7.1
8.7
10.4
10.8
Bewolking (%)
95
85
72
22
3
46
81
50
7
5
UV-index
1.1
0.4
0.1
0
0
0
0
0.2
1.8
4.1
Neerslag (㎜)
0
0
0
0
0
0
0.2
0.4
0.3
0
Neerslag (%)
0
0
0
0
0
0
26
64
42
0
Wind (㎧)
4
3
3
3
2
2
4
5
8
7
Wind (bft)
3
2
2
3
2
2
3
3
4
4
Upd:
stabiel weer
Geen waarschuwingen.
Wind:westelijk 2-3, geleidelijk veranderlijk,eerst af en toe regen of een bui, later kans op een bui Geen neerslag tot: 03:00 (19-Apr).