Welkom op de site van Weerstation Schouwen-Duiveland met het actuele weer op locatie Schouwen-Duiveland. Op deze site vindt u informatie over het actuele meteo gegevens over weer, temperatuur, neerslag, windkracht, luchtdruk, zonnekracht, de verwachting van temperatuur/neerslag, historische gegevens, extremen en waardevolle links. Van Haamstede tot Bruinisse en van Zierikzee tot Brouwershaven en Renesse. http://weerstation-schouwen-duiveland.nl
Weerstation Schouwen-Duiveland is een initiatief van Ronald de Nooijer uit Nieuwerkerk, amateur meteoroloog en ICT hobbyist Voor de plaatsen op het eiland Schouwen-Duiveland:
Brijdorpe, Brouwersdam, Brouwershaven, Bruinisse, Burgh, Den
Osse, Dreischor, Ellemeet, Grevelingendam, Haamstede, Kerkwerve, Looperskapelle, Moriaanshoofd, Neeltje-Jans, Nieuw-Haamstede, Nieuwerkerk, Nieuwerkerke
('t Schutje), Noordgouwe, Noordwelle, Oosterland, Ouwerkerk, Plan Tureluur, Plompetoren, Port
Zeelande, Renesse, Scharendijke, Schelphoek, Schuddebeurs, Serooskerke, Sirjansland, Stormvloedkering, Westerschouwen, Zeelandbrug, Zierikzee, Zonnemaire
WSSD punt NL - de snelkoppeling naar uw weerbericht.
Waarschuwingen Vanavond in Limburg onweersbuien, maandag in het noordwesten kans op zware windstoten (code geel). Vanavond trekken er buien over, plaatselijk met onweer. In Limburg komen eerst nog stevigere onweersbuien voor, mogelijk plaatselijk met hagel en windstoten van 60-70 km/uur. De wind komt uit een zuidelijke richting en is matig, langs de kust en op het IJsselmeer vrij krachtig, af en toe krachtig, windkracht 6.Komende nacht komt er vooral in de noordelijke helft nog een bui voor, in de kustgebieden mogelijk met onweer. De wind is matig en komt uit het zuidwesten. De temperatuur loopt uiteen van 9°C in het oosten tot 15°C vlak aan zee.Morgenochtend zijn er perioden met zon. In de noordelijke helft komt nog een bui voor. De wind komt uit het zuidwesten en is matig. Morgenmiddag zijn er zonnige perioden. Later in de middag raakt het in het westen en zuiden bewolkt. Het blijft vrijwel overal droog. De maximumtemperatuur ligt rond 19°C. De wind komt uit een zuidelijke richting en is matig, vlak aan zee af en toe vrij krachtig. Morgenavond is het eerst droog. Later gaat het van het westen uit regenen. De wind komt uit een zuidelijke richting en is matig tot vrij krachtig, aan de kust en boven het IJsselmeer krachtig tot hard, windkracht 6 tot 7.
Schouwen-Duiveland:
tijd
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
01:00
04:00
07:00
10:00
13:00
16:00
Temperatuur (℃)
14.1
13.9
13.6
13.2
11.4
11.4
10.9
15.3
17.4
19.2
Bewolking (%)
100
80
60
40
0
100
43
0
12
100
UV-index
0
0
0
0
0
0
0
1.1
4.1
2.0
Neerslag (㎜)
0
0
0
0
0.7
1.2
0
0
0
0
Neerslag (%)
80
80
88
71
100
100
74
0
0
0
Wind (㎧)
8
8
8
8
6
6
6
6
7
6
Wind (bft)
5
4
5
4
4
4
4
4
4
4
Upd:
weersverbetering
Geen waarschuwingen.
Wind:zuidwest 4-5, later afnemend west tot zuidwest 3-4,buien met kans op onweer Geen neerslag tot: 01:00 (02-Jan).
📅zaterdag 20 sep t/m zaterdag 27 sep: Een minder wisselvallig weerbeeld met meer ruimte voor de zon. De neerslagkansen nemen af naar 30-40%. Verder de gehele periode overdag aan de koele kant.
Weerstation Schouwen-Duiveland is gestart in 2005 en een initiatief van Ronald de Nooijer.