Welkom op de site van Weerstation Schouwen-Duiveland met het actuele weer op locatie Schouwen-Duiveland. Op deze site vindt u informatie over het actuele meteo gegevens over weer, temperatuur, neerslag, windkracht, luchtdruk, zonnekracht, de verwachting van temperatuur/neerslag, historische gegevens, extremen en waardevolle links. Van Haamstede tot Bruinisse en van Zierikzee tot Brouwershaven en Renesse. http://weerstation-schouwen-duiveland.nl
Weerstation Schouwen-Duiveland is een initiatief van Ronald de Nooijer uit Nieuwerkerk, amateur meteoroloog en ICT hobbyist Voor de plaatsen op het eiland Schouwen-Duiveland:
Brijdorpe, Brouwersdam, Brouwershaven, Bruinisse, Burgh, Den
Osse, Dreischor, Ellemeet, Grevelingendam, Haamstede, Kerkwerve, Looperskapelle, Moriaanshoofd, Neeltje-Jans, Nieuw-Haamstede, Nieuwerkerk, Nieuwerkerke
('t Schutje), Noordgouwe, Noordwelle, Oosterland, Ouwerkerk, Plan Tureluur, Plompetoren, Port
Zeelande, Renesse, Scharendijke, Schelphoek, Schuddebeurs, Serooskerke, Sirjansland, Stormvloedkering, Westerschouwen, Zeelandbrug, Zierikzee, Zonnemaire
WSSD punt NL - de snelkoppeling naar uw weerbericht.
Vanochtend is het op veel plaatsen bewolkt, in het noordoosten schijnt de zon. Geleidelijk aan breekt op steeds meer plaatsen de zon door. Het is droog. De wind is zwak tot matig en waait uit een oostelijke richting. Vanmiddag blijft het droog en zijn er vooral in het oosten en noordoosten perioden met zon. In het zuidwesten is eerst nog bewolking aanwezig. De maximumtemperatuur loopt uiteen van 12°C in het noordoosten tot 15°C in het zuidwesten. Er staat een matige wind uit het oosten. Vanavond zijn er brede opklaringen en is het droog. De wind is matig, aan de kust vrij krachtig, en komt uit het zuidoosten. Komende nacht is het droog. Het koelt af naar rond 4°C in het noordoosten tot 9°C in het zuidwesten. De zuidoostenwind is landinwaarts zwak tot matig, aan zee en boven het IJsselmeer af en toe vrij krachtig.Morgenochtend is er in het noordoosten wat zon, elders is er meer bewolking. Het blijft droog. De wind waait uit het zuidoosten en is boven land matig, aan de kust en boven het IJsselmeer af en toe vrij krachtig. Morgenmiddag is het tamelijk bewolkt met hier en daar ook wat zon. Het blijft droog. Het wordt maximaal 12°C in het noordoosten tot plaatselijk 16°C in het zuiden. De zuidoostelijke wind is aan zee en boven het IJsselmeer vrij krachtig, landinwaarts matig. Morgenavond is het overwegend bewolkt. In de loop van de avond gaat het in het zuidwesten regenen. De matige zuidoostenwind is aan zee en boven het IJsselmeer (vrij) krachtig windkracht 5 tot 6. Boven land is de wind matig.
Schouwen-Duiveland:
tijd
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
17:00
20:00
23:00
02:00
05:00
08:00
Temperatuur (℃)
12.0
12.3
12.8
13.6
13.7
11.0
9.2
9.9
11.4
10.9
Bewolking (%)
100
100
100
100
100
100
100
100
100
100
UV-index
1.2
1.4
1.6
1.3
0.4
0
0
0
0
0
Neerslag (㎜)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Neerslag (%)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Wind (㎧)
5
5
4
4
5
7
6
6
6
6
Wind (bft)
3
3
3
3
3
4
4
4
4
4
Upd:
stabiel weer
Geen waarschuwingen.
Wind:oost tot zuidoost 2-3, spoedig toenemend 3-4,eerst een enkele lichte bui Geen neerslag tot: 10:00 (19-Oct).
📅zaterdag 25 okt t/m zaterdag 01 nov: Het wisselvallige weertype houdt aan met dagelijks 60-70% kans op neerslag. De temperatuur ligt eerst iets beneden het langjarig gemiddelde, later in de periode weer rond het langjarig gemiddelde.
Weerstation Schouwen-Duiveland is gestart in 2005 en een initiatief van Ronald de Nooijer.